Urnik

23. julij OTVORITEV OLIMPIJSKIH IGER
LOKOSTRELSTVO
   
24. julij JUDO (ženske, do 48 kg)
KOLESARSTVO (moški, cestna dirka)
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (moški, 100 m prsno)
PLAVANJE (ženske, 400 m prosto)
STRELSTVO (ženske, zrana puška 10 m)
TENIS (ženske, posamično)
TENIS (ženske, dvojice)
   
25. julij JADRANJE (moški, laser)
JUDO (moški, do 66 kg)
KAJAK KANU (moški, C1, slalom na divjih vodah)
KAJAK KANU (ženske, K1, slalom na divjih vodah)
KOLESARSTVO (ženske, cestna dirka)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (moški, 100 m prsno)
PLAVANJE (ženske, 400 m prosto, finale)
TENIS (ženske, posamično)
TENIS (ženske, dvojice)
   
26. julij JADRANJE (moški, laser)
JUDO (ženske, do 57 kg)
JUDO (moški, do 73 kg)
KAJAK KANU (moški, C1, slalom na divjih vodah)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (moški, 100 m prsno, finale)
PLAVANJE (ženske, 200 m mešano)
PLAVANJE (ženske, 200 m prosto)
PLAVANJE (ženske, 1500 m prosto)
PLAVANJE (ženske, 1500 m prosto)
TENIS (ženske, posamično)
TENIS (ženske, dvojice)
   
27. julij JADRANJE (moški, laser)
JUDO (ženske, do 63 kg)
KAJAK KANU (ženske, K1, slalom na divjih vodah)
KOLESARSTVO (ženske, gorsko kolesarstvo)
KOŠARKA (moški)
LOKOSTRELSTVO
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (moški, 800 m prosto)
PLAVANJE (ženske, 200 m mešano)
PLAVANJE (ženske, 200 m prosto)
TAEKWONDO (moški)
TENIS (ženske, posamično)
TENIS (ženske, dvojice)
   
28. julij JADRANJE (ženske, razred 470)
JUDO (ženske, do 70 kg)
KAJAK KANU (moški, K1, slalom na divjih vodah)
KAJAK KANU (ženske, C1, slalom na divjih vodah)
KOLESARSTVO (ženske, kronometer)
KOLESARSTVO (moški, kronometer)
KOŠARKA (moški)
LOKOSTRELSTVO
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (moški, 800 m prosto, finale)
PLAVANJE (ženske, 200 m prsno)
PLAVANJE (ženske, 200 m mešano, finale)
PLAVANJE (ženske, 200 m prosto, finale)
PLAVANJE (ženske, 1500 m prosto, finale)
PLAVANJE (ženske, 1500 m prosto, finale)
STRELSTVO (moški, trap)
   
29. julij JADRANJE (ženske, razred 470)
JADRANJE (moški, laser)
KAJAK KANU (ženske, C1, slalom na divjih vodah)
KOŠARKA (moški)
LOKOSTRELSTVO
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (ženske, 200 m prsno, polfinale)
PLAVANJE (ženske, 100 m prosto)
STRELSTVO (moški, trap)
   
30. julij ATLETIKA (moški, met diska)
ATLETIKA (ženske, tek na 100 m)
ATLETIKA (ženske, troskok)
JADRANJE (ženske, razred 470)
JADRANJE (moški, laser)
JUDO (ženske, nad 78 kg)
KAJAK KANU (moški, K1, slalom na divjih vodah)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški)
PLAVANJE (ženske, 200 m prsno, finale)
PLAVANJE (ženske, 100 m prosto, finale)
PLAVANJE (ženske, 50 m prosto)
   
31. julij ATLETIKA (moški, met diska, finale)
ATLETIKA (moški, tek na 800 m)
ATLETIKA (ženske, tek na 400 m z ovirami)
ATLETIKA (ženske, tek na 100 m, polfinale in finale)
KOŠARKA (moški)
LOKOSTRELSTVO
PLAVANJE (ženske, 50 m prosto, polfinale)
STRELSTVO (ženske, trojni položaj, 50 m)
STRELSTVO (moški, trap, mešane dvojice)
   
1. avgust ATLETIKA (moški, tek na 400 m)
ATLETIKA (moški, tek na 800 m, polfinale)
ATLETIKA (ženske, tek na 3000 m z ovirami)
ATLETIKA (ženske, troskok, finale)
JADRANJE (ženske, razred 470)
JADRANJE (moški, laser)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški, ekipno)
PLAVANJE (ženske, 50 m prosto, finale)
   
2. avgust ATLETIKA (moški, met kladiva)
ATLETIKA (moški, tek na 400 m, polfinale)
ATLETIKA (ženske, tek na 400 m z ovirami, polfinale)
ATLETIKA (ženske, tek na 200 m, kvalifikacije in polfinale)
ATLETIKA (ženske, tek na 1500 m)
ATLETIKA (ženske, skok s palico)
JADRANJE (ženske, razred 470)
KAJAK KANU (ženske, K2, 500 m)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški, ekipno)
   
3. avgust ATLETIKA (ženske, tek na 400 m)
ATLETIKA (ženske, tek na 200 m, finale)
KAJAK KANU (ženske, K2, 500 m)
   
4. avgust ATLETIKA (moški, met kladiva, finale)
ATLETIKA (moški, tek na 800 m, finale)
ATLETIKA (ženske, tek na 400 m z ovirami, finale)
ATLETIKA (ženske, tek na 400 m, polfinale)
ATLETIKA (ženske, tek na 1500 m, polfinale)
ATLETIKA (ženske, tek na 3000 m, finale)
GOLF (ženske)
JADRANJE (ženske, razred 470)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški, ekipno)
ŠPORTNO PLEZANJE (ženske)
PLAVANJE (ženske, 10 km)
   
5. avgust ATLETIKA (moški, tek na 400 m, finale)
ATLETIKA (ženske, skok v višino)
ATLETIKA (ženske, skok s palico)
GOLF (ženske)
KOŠARKA (moški)
   
6. avgust ATLETIKA (ženske, tek na 400 m, finale)
ATLETIKA (ženske, tek na 1500 m, finale)
GIMNASTIKA (ženske, ritmična gimnastika)
GOLF (ženske)
KARATE (ženske, do 61 kg)
KOŠARKA (moški)
NAMIZNI TENIS (moški, ekipno)
ŠPORTNO PLEZANJE (ženske)
   
7. avgust ATLETIKA (ženske, skok v višino, finale)
GIMNASTIKA (ženske, ritmična gimnastika, finale)
GOLF (ženske)
KOŠARKA (moški)
   
8. avgust KOŠARKA (moški)


Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji